Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Jaworzniaków13:19
Baśniowa13:20
Rębowo13:21
Czermińskiego13:23
Przywidzka13:24
Szadółki13:25
Leszczynowa13:27
Lawendowe Wzgórze13:28
Ujeścisko13:31
Kielecka13:35
Przemyska
 
13:37
0 min.
 
Wilanowska13:392 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:414 min.
 
Emaus13:436 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny13:458 min.
 
Kurpińskiego13:469 min.
 
Otwarta13:4710 min.
 
Suchanino13:4912 min.
 
Nad Jarem13:5013 min.
 
Cygańska Góra13:5114 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:5316 min.
 
Szpital Zakaźny13:5417 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:5518 min.
 
Smoluchowskiego13:5619 min.
 
Traugutta13:5821 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)14:0124 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:0326 min.
 
Uphagena14:0427 min.
 
Wrzeszcz PKP14:0730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy