Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jaworzniaków19:49
Baśniowa19:50
Rębowo19:51
Czermińskiego19:53
Przywidzka19:54
Szadółki19:55
Leszczynowa19:57
Lawendowe Wzgórze19:58
Ujeścisko20:01
Kielecka20:03
Przemyska
 
20:05
0 min.
 
Wilanowska20:061 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:083 min.
 
Emaus20:105 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny20:127 min.
 
Kurpińskiego20:138 min.
 
Otwarta20:149 min.
 
Suchanino20:1611 min.
 
Nad Jarem20:1712 min.
 
Cygańska Góra20:1813 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:2015 min.
 
Szpital Zakaźny20:2116 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:2217 min.
 
Smoluchowskiego20:2318 min.
 
Traugutta20:2520 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)20:2823 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:3025 min.
 
Uphagena20:3126 min.
 
Wrzeszcz PKP20:3429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy