Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Wały Piastowskie07:11
Dworzec Główny07:13
Brama Wyżynna07:15
Śródmieście SKM07:18
Pohulanka (n/ż)07:20
Odrzańska07:22
Chałubińskiego07:25
Worcella07:29
Chełm Cienista07:30
Sikorskiego
 
07:32
0 min.
 
Cieszyńskiego07:342 min.
 
Osiedle Jary07:375 min.
 
Rogalińska07:386 min.
 
Płocka07:397 min.
 
Płocka07:408 min.
 
Przemyska07:4210 min.
 
Kielecka07:4311 min.
 
Ujeścisko07:4513 min.
 
Jeleniogórska07:4614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy