Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Wały Piastowskie07:34
Dworzec Główny07:36
Brama Wyżynna07:38
Śródmieście SKM07:41
Pohulanka (n/ż)07:43
Odrzańska07:45
Chałubińskiego07:48
Worcella07:52
Chełm Cienista07:53
Sikorskiego
 
07:55
0 min.
 
Cieszyńskiego07:572 min.
 
Osiedle Jary08:005 min.
 
Rogalińska08:016 min.
 
Płocka08:027 min.
 
Płocka08:038 min.
 
Przemyska08:0510 min.
 
Kielecka08:0611 min.
 
Piotrkowska08:0813 min.
 
Jeleniogórska08:0914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy