Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Wały Piastowskie09:32
Dworzec Główny09:34
Brama Wyżynna09:36
Śródmieście SKM09:38
Pohulanka (n/ż)09:40
Odrzańska09:42
Chałubińskiego09:45
Worcella09:48
Chełm Cienista09:49
Sikorskiego
 
09:51
0 min.
 
Cieszyńskiego09:532 min.
 
Osiedle Jary09:554 min.
 
Rogalińska09:565 min.
 
Płocka09:576 min.
 
Płocka09:587 min.
 
Przemyska10:009 min.
 
Kielecka10:0110 min.
 
Ujeścisko10:0312 min.
 
Jeleniogórska10:0413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy