Rozkład jazdy na: Śr., 15.07.2020
Wały Piastowskie10:02
Dworzec Główny10:04
Brama Wyżynna10:06
Śródmieście SKM10:08
Pohulanka (n/ż)10:10
Odrzańska10:12
Chałubińskiego10:15
Worcella10:18
Chełm Cienista10:19
Sikorskiego
 
10:21
0 min.
 
Cieszyńskiego10:232 min.
 
Osiedle Jary10:254 min.
 
Rogalińska10:265 min.
 
Płocka10:276 min.
 
Płocka10:287 min.
 
Przemyska10:309 min.
 
Kielecka10:3110 min.
 
Piotrkowska10:3312 min.
 
Jeleniogórska10:3413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy