Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Dworzec Główny04:42
Brama Wyżynna04:44
Śródmieście SKM04:46
Pohulanka (n/ż)04:48
Odrzańska04:50
Chałubińskiego04:52
Worcella04:55
Chełm Cienista04:56
Sikorskiego
 
04:58
0 min.
 
Cieszyńskiego05:002 min.
 
Osiedle Jary05:024 min.
 
Rogalińska05:035 min.
 
Płocka05:046 min.
 
Płocka05:057 min.
 
Przemyska05:079 min.
 
Kielecka05:0810 min.
 
Ujeścisko05:1012 min.
 
Jeleniogórska05:1113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy