Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Wały Piastowskie12:32
Dworzec Główny12:34
Brama Wyżynna12:36
Śródmieście SKM12:38
Pohulanka (n/ż)12:40
Odrzańska12:42
Chałubińskiego12:45
Worcella12:48
Chełm Cienista12:49
Sikorskiego
 
12:51
0 min.
 
Cieszyńskiego12:532 min.
 
Osiedle Jary12:554 min.
 
Rogalińska12:565 min.
 
Płocka12:576 min.
 
Płocka12:587 min.
 
Przemyska13:009 min.
 
Kielecka13:0110 min.
 
Piotrkowska13:0312 min.
 
Jeleniogórska13:0413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy