Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Wały Piastowskie13:02
Dworzec Główny13:04
Brama Wyżynna13:06
Śródmieście SKM13:08
Pohulanka (n/ż)13:10
Odrzańska13:12
Chałubińskiego13:15
Worcella13:18
Chełm Cienista13:19
Sikorskiego
 
13:21
0 min.
 
Cieszyńskiego13:232 min.
 
Osiedle Jary13:254 min.
 
Rogalińska13:265 min.
 
Płocka13:276 min.
 
Płocka13:287 min.
 
Przemyska13:309 min.
 
Kielecka13:3110 min.
 
Piotrkowska13:3312 min.
 
Jeleniogórska13:3413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy