Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Wały Piastowskie13:33
Dworzec Główny13:35
Brama Wyżynna13:37
Śródmieście SKM13:39
Pohulanka (n/ż)13:41
Odrzańska13:43
Chałubińskiego13:46
Worcella13:49
Chełm Cienista13:50
Sikorskiego
 
13:52
0 min.
 
Cieszyńskiego13:542 min.
 
Osiedle Jary13:564 min.
 
Rogalińska13:575 min.
 
Płocka13:586 min.
 
Płocka13:597 min.
 
Przemyska14:019 min.
 
Kielecka14:0311 min.
 
Ujeścisko14:0513 min.
 
Jeleniogórska14:0614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy