Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Wały Piastowskie14:09
Dworzec Główny14:11
Brama Wyżynna14:13
Śródmieście SKM14:16
Pohulanka (n/ż)14:19
Odrzańska14:21
Chałubińskiego14:24
Worcella14:29
Chełm Cienista14:30
Sikorskiego
 
14:32
0 min.
 
Cieszyńskiego14:342 min.
 
Osiedle Jary14:386 min.
 
Rogalińska14:397 min.
 
Płocka14:408 min.
 
Płocka14:419 min.
 
Przemyska14:4311 min.
 
Kielecka14:4513 min.
 
Ujeścisko14:4715 min.
 
Jeleniogórska14:4816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy