Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Dworzec Główny14:33
Brama Wyżynna14:35
Śródmieście SKM14:38
Pohulanka (n/ż)14:41
Odrzańska14:43
Chałubińskiego14:46
Worcella14:51
Chełm Cienista14:52
Sikorskiego
 
14:54
0 min.
 
Cieszyńskiego14:562 min.
 
Osiedle Jary15:006 min.
 
Rogalińska15:017 min.
 
Płocka15:028 min.
 
Płocka15:039 min.
 
Przemyska15:0511 min.
 
Kielecka15:0713 min.
 
Ujeścisko15:0915 min.
 
Jeleniogórska15:1016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy