Rozkład jazdy na: Wt., 14.07.2020
Wały Piastowskie15:29
Dworzec Główny15:31
Brama Wyżynna15:33
Śródmieście SKM15:36
Pohulanka (n/ż)15:39
Odrzańska15:41
Chałubińskiego15:44
Worcella15:49
Chełm Cienista15:50
Sikorskiego
 
15:52
0 min.
 
Cieszyńskiego15:542 min.
 
Osiedle Jary15:586 min.
 
Rogalińska15:597 min.
 
Płocka16:008 min.
 
Płocka16:019 min.
 
Przemyska16:0311 min.
 
Kielecka16:0513 min.
 
Piotrkowska16:0715 min.
 
Jeleniogórska16:0816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy