Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Wały Piastowskie15:49
Dworzec Główny15:51
Brama Wyżynna15:53
Śródmieście SKM15:56
Pohulanka (n/ż)15:59
Odrzańska16:01
Chałubińskiego16:04
Worcella16:09
Chełm Cienista16:10
Sikorskiego
 
16:12
0 min.
 
Cieszyńskiego16:142 min.
 
Osiedle Jary16:186 min.
 
Rogalińska16:197 min.
 
Płocka16:208 min.
 
Płocka16:219 min.
 
Przemyska16:2311 min.
 
Kielecka16:2513 min.
 
Ujeścisko16:2715 min.
 
Jeleniogórska16:2816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy