Rozkład jazdy na: Nd., 12.07.2020
Wały Piastowskie16:09
Dworzec Główny16:11
Brama Wyżynna16:13
Śródmieście SKM16:16
Pohulanka (n/ż)16:19
Odrzańska16:21
Chałubińskiego16:24
Worcella16:29
Chełm Cienista16:30
Sikorskiego
 
16:32
0 min.
 
Cieszyńskiego16:342 min.
 
Osiedle Jary16:386 min.
 
Rogalińska16:397 min.
 
Płocka16:408 min.
 
Płocka16:419 min.
 
Przemyska16:4311 min.
 
Kielecka16:4513 min.
 
Piotrkowska16:4715 min.
 
Jeleniogórska16:4816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy