Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Wały Piastowskie16:29
Dworzec Główny16:31
Brama Wyżynna16:33
Śródmieście SKM16:36
Pohulanka (n/ż)16:39
Odrzańska16:41
Chałubińskiego16:44
Worcella16:49
Chełm Cienista16:50
Sikorskiego
 
16:52
0 min.
 
Cieszyńskiego16:542 min.
 
Osiedle Jary16:586 min.
 
Rogalińska16:597 min.
 
Płocka17:008 min.
 
Płocka17:019 min.
 
Przemyska17:0311 min.
 
Kielecka17:0513 min.
 
Ujeścisko17:0715 min.
 
Jeleniogórska17:0816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy