Rozkład jazdy na: Wt., 14.07.2020
Wały Piastowskie17:14
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:18
Śródmieście SKM17:21
Pohulanka (n/ż)17:24
Odrzańska17:26
Chałubińskiego17:29
Worcella17:34
Chełm Cienista17:35
Sikorskiego
 
17:37
0 min.
 
Cieszyńskiego17:392 min.
 
Osiedle Jary17:436 min.
 
Rogalińska17:447 min.
 
Płocka17:458 min.
 
Płocka17:469 min.
 
Przemyska17:4811 min.
 
Kielecka17:5013 min.
 
Piotrkowska17:5215 min.
 
Jeleniogórska17:5316 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy