Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Wały Piastowskie17:43
Dworzec Główny17:45
Brama Wyżynna17:47
Śródmieście SKM17:50
Pohulanka (n/ż)17:53
Odrzańska17:55
Chałubińskiego17:58
Worcella18:03
Chełm Cienista18:04
Sikorskiego
 
18:06
0 min.
 
Cieszyńskiego18:082 min.
 
Osiedle Jary18:104 min.
 
Rogalińska18:115 min.
 
Płocka18:126 min.
 
Płocka18:137 min.
 
Przemyska18:159 min.
 
Kielecka18:1610 min.
 
Ujeścisko18:1812 min.
 
Jeleniogórska18:1913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy