Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Wały Piastowskie18:13
Dworzec Główny18:15
Brama Wyżynna18:17
Śródmieście SKM18:19
Pohulanka (n/ż)18:21
Odrzańska18:23
Chałubińskiego18:26
Worcella18:30
Chełm Cienista18:31
Sikorskiego
 
18:33
0 min.
 
Cieszyńskiego18:352 min.
 
Osiedle Jary18:374 min.
 
Rogalińska18:385 min.
 
Płocka18:396 min.
 
Płocka18:407 min.
 
Przemyska18:429 min.
 
Kielecka18:4310 min.
 
Piotrkowska18:4512 min.
 
Jeleniogórska18:4613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy