Rozkład jazdy na: Nd., 31.05.2020
Wały Piastowskie19:43
Dworzec Główny19:45
Brama Wyżynna19:47
Śródmieście SKM19:49
Pohulanka (n/ż)19:51
Odrzańska19:53
Chałubińskiego19:56
Worcella20:00
Chełm Cienista20:01
Sikorskiego
 
20:03
0 min.
 
Cieszyńskiego20:052 min.
 
Osiedle Jary20:074 min.
 
Rogalińska20:085 min.
 
Płocka20:096 min.
 
Płocka20:107 min.
 
Przemyska20:129 min.
 
Kielecka20:1310 min.
 
Ujeścisko20:1512 min.
 
Jeleniogórska20:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy