Rozkład jazdy na: Cz., 2.07.2020
Wały Piastowskie21:46
Dworzec Główny21:48
Brama Wyżynna21:50
Śródmieście SKM21:52
Pohulanka (n/ż)21:54
Odrzańska21:56
Chałubińskiego21:58
Worcella22:01
Chełm Cienista22:02
Sikorskiego
 
22:04
0 min.
 
Cieszyńskiego22:062 min.
 
Osiedle Jary22:084 min.
 
Rogalińska22:095 min.
 
Płocka22:106 min.
 
Płocka22:117 min.
 
Przemyska22:139 min.
 
Kielecka22:1410 min.
 
Piotrkowska22:1612 min.
 
Jeleniogórska22:1713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy