Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Wały Piastowskie22:30
Dworzec Główny22:32
Brama Wyżynna22:34
Śródmieście SKM22:36
Pohulanka (n/ż)22:38
Odrzańska22:40
Chałubińskiego22:42
Worcella22:45
Chełm Cienista22:46
Sikorskiego
 
22:48
0 min.
 
Cieszyńskiego22:502 min.
 
Osiedle Jary22:524 min.
 
Rogalińska22:535 min.
 
Płocka22:546 min.
 
Płocka22:557 min.
 
Przemyska22:579 min.
 
Kielecka22:5810 min.
 
Piotrkowska23:0012 min.
 
Jeleniogórska23:0113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy