Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Dworzec Główny04:27
Brama Wyżynna04:29
Śródmieście SKM04:31
Pohulanka (n/ż)04:33
Odrzańska04:35
Chałubińskiego04:37
Worcella04:40
Chełm Cienista04:41
Sikorskiego
 
04:43
0 min.
 
Cieszyńskiego04:452 min.
 
Osiedle Jary04:474 min.
 
Rogalińska04:485 min.
 
Płocka04:496 min.
 
Płocka04:507 min.
 
Przemyska04:529 min.
 
Kielecka04:5310 min.
 
Ujeścisko04:5512 min.
 
Jeleniogórska04:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy