Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Wały Piastowskie05:48
Dworzec Główny05:50
Brama Wyżynna05:52
Śródmieście SKM05:54
Pohulanka (n/ż)05:56
Odrzańska05:58
Chałubińskiego06:00
Worcella06:03
Chełm Cienista06:04
Sikorskiego
 
06:06
0 min.
 
Cieszyńskiego06:082 min.
 
Osiedle Jary06:104 min.
 
Rogalińska06:115 min.
 
Płocka06:126 min.
 
Płocka06:137 min.
 
Przemyska06:159 min.
 
Kielecka06:1610 min.
 
Ujeścisko06:1812 min.
 
Jeleniogórska06:1913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy