Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Wały Piastowskie05:37
Dworzec Główny05:39
Brama Wyżynna05:41
Śródmieście SKM05:43
Pohulanka (n/ż)05:45
Odrzańska05:47
Chałubińskiego05:49
Worcella05:52
Chełm Cienista05:53
Sikorskiego
 
05:55
0 min.
 
Cieszyńskiego05:572 min.
 
Osiedle Jary05:594 min.
 
Rogalińska06:005 min.
 
Płocka06:016 min.
 
Płocka06:027 min.
 
Przemyska06:049 min.
 
Kielecka06:0510 min.
 
Ujeścisko06:0712 min.
 
Jeleniogórska06:0813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy