Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Wały Piastowskie06:18
Dworzec Główny06:20
Brama Wyżynna06:22
Śródmieście SKM06:24
Pohulanka (n/ż)06:26
Odrzańska06:28
Chałubińskiego06:30
Worcella06:33
Chełm Cienista06:34
Sikorskiego
 
06:36
0 min.
 
Cieszyńskiego06:382 min.
 
Osiedle Jary06:404 min.
 
Rogalińska06:415 min.
 
Płocka06:426 min.
 
Płocka06:437 min.
 
Przemyska06:459 min.
 
Kielecka06:4610 min.
 
Ujeścisko06:4812 min.
 
Jeleniogórska06:4913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy