Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Wały Piastowskie07:48
Dworzec Główny07:50
Brama Wyżynna07:52
Śródmieście SKM07:54
Pohulanka (n/ż)07:56
Odrzańska07:58
Chałubińskiego08:00
Worcella08:03
Chełm Cienista08:04
Sikorskiego
 
08:06
0 min.
 
Cieszyńskiego08:082 min.
 
Osiedle Jary08:104 min.
 
Rogalińska08:115 min.
 
Płocka08:126 min.
 
Płocka08:137 min.
 
Przemyska08:159 min.
 
Kielecka08:1610 min.
 
Ujeścisko08:1812 min.
 
Jeleniogórska08:1913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy