Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Wały Piastowskie08:48
Dworzec Główny08:50
Brama Wyżynna08:52
Śródmieście SKM08:54
Pohulanka (n/ż)08:56
Odrzańska08:58
Chałubińskiego09:00
Worcella09:04
Chełm Cienista09:05
Sikorskiego
 
09:07
0 min.
 
Cieszyńskiego09:092 min.
 
Osiedle Jary09:114 min.
 
Rogalińska09:125 min.
 
Płocka09:136 min.
 
Płocka09:147 min.
 
Przemyska09:169 min.
 
Kielecka09:1710 min.
 
Piotrkowska09:1912 min.
 
Jeleniogórska09:2013 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy