Rozkład jazdy na: Pt., 3.07.2020
Wały Piastowskie10:48
Dworzec Główny10:50
Brama Wyżynna10:52
Śródmieście SKM10:54
Pohulanka (n/ż)10:56
Odrzańska10:58
Chałubińskiego11:01
Worcella11:05
Chełm Cienista11:06
Sikorskiego
 
11:08
0 min.
 
Cieszyńskiego11:102 min.
 
Osiedle Jary11:124 min.
 
Rogalińska11:135 min.
 
Płocka11:146 min.
 
Płocka11:157 min.
 
Przemyska11:179 min.
 
Kielecka11:1810 min.
 
Piotrkowska11:2012 min.
 
Jeleniogórska11:2113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy