Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Wały Piastowskie05:57
Dworzec Główny05:59
Brama Wyżynna06:01
Śródmieście SKM06:03
Pohulanka (n/ż)06:05
Odrzańska06:07
Chałubińskiego06:09
Worcella06:12
Chełm Cienista06:13
Sikorskiego
 
06:15
0 min.
 
Cieszyńskiego06:172 min.
 
Osiedle Jary06:194 min.
 
Rogalińska06:205 min.
 
Płocka06:216 min.
 
Płocka06:227 min.
 
Przemyska06:249 min.
 
Kielecka06:2510 min.
 
Ujeścisko06:2712 min.
 
Jeleniogórska06:2813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy