Rozkład jazdy na: So., 4.07.2020
Wały Piastowskie11:18
Dworzec Główny11:20
Brama Wyżynna11:22
Śródmieście SKM11:24
Pohulanka (n/ż)11:26
Odrzańska11:28
Chałubińskiego11:31
Worcella11:35
Chełm Cienista11:36
Sikorskiego
 
11:38
0 min.
 
Cieszyńskiego11:402 min.
 
Osiedle Jary11:424 min.
 
Rogalińska11:435 min.
 
Płocka11:446 min.
 
Płocka11:457 min.
 
Przemyska11:479 min.
 
Kielecka11:4810 min.
 
Piotrkowska11:5012 min.
 
Jeleniogórska11:5113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy