Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Wały Piastowskie12:48
Dworzec Główny12:50
Brama Wyżynna12:52
Śródmieście SKM12:54
Pohulanka (n/ż)12:56
Odrzańska12:58
Chałubińskiego13:01
Worcella13:05
Chełm Cienista13:06
Sikorskiego
 
13:08
0 min.
 
Cieszyńskiego13:102 min.
 
Osiedle Jary13:124 min.
 
Rogalińska13:135 min.
 
Płocka13:146 min.
 
Płocka13:157 min.
 
Przemyska13:179 min.
 
Kielecka13:1810 min.
 
Ujeścisko13:2012 min.
 
Jeleniogórska13:2113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy