Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Wały Piastowskie13:48
Dworzec Główny13:50
Brama Wyżynna13:52
Śródmieście SKM13:54
Pohulanka (n/ż)13:56
Odrzańska13:58
Chałubińskiego14:01
Worcella14:05
Chełm Cienista14:06
Sikorskiego
 
14:08
0 min.
 
Cieszyńskiego14:102 min.
 
Osiedle Jary14:124 min.
 
Rogalińska14:135 min.
 
Płocka14:146 min.
 
Płocka14:157 min.
 
Przemyska14:179 min.
 
Kielecka14:1810 min.
 
Piotrkowska14:2012 min.
 
Jeleniogórska14:2113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy