Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Wały Piastowskie14:48
Dworzec Główny14:50
Brama Wyżynna14:52
Śródmieście SKM14:54
Pohulanka (n/ż)14:56
Odrzańska14:58
Chałubińskiego15:01
Worcella15:05
Chełm Cienista15:06
Sikorskiego
 
15:08
0 min.
 
Cieszyńskiego15:102 min.
 
Osiedle Jary15:124 min.
 
Rogalińska15:135 min.
 
Płocka15:146 min.
 
Płocka15:157 min.
 
Przemyska15:179 min.
 
Kielecka15:1810 min.
 
Ujeścisko15:2012 min.
 
Jeleniogórska15:2113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy