Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Wały Piastowskie15:48
Dworzec Główny15:50
Brama Wyżynna15:52
Śródmieście SKM15:54
Pohulanka (n/ż)15:56
Odrzańska15:58
Chałubińskiego16:01
Worcella16:05
Chełm Cienista16:06
Sikorskiego
 
16:08
0 min.
 
Cieszyńskiego16:102 min.
 
Osiedle Jary16:124 min.
 
Rogalińska16:135 min.
 
Płocka16:146 min.
 
Płocka16:157 min.
 
Przemyska16:179 min.
 
Kielecka16:1810 min.
 
Piotrkowska16:2012 min.
 
Jeleniogórska16:2113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy