Rozkład jazdy na: Cz., 16.07.2020
Wały Piastowskie06:16
Dworzec Główny06:18
Brama Wyżynna06:20
Śródmieście SKM06:22
Pohulanka (n/ż)06:24
Odrzańska06:26
Chałubińskiego06:28
Worcella06:31
Chełm Cienista06:32
Sikorskiego
 
06:34
0 min.
 
Cieszyńskiego06:362 min.
 
Osiedle Jary06:395 min.
 
Rogalińska06:406 min.
 
Płocka06:417 min.
 
Płocka06:428 min.
 
Przemyska06:4410 min.
 
Kielecka06:4511 min.
 
Piotrkowska06:4713 min.
 
Jeleniogórska06:4814 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy