Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Wały Piastowskie16:49
Dworzec Główny16:51
Brama Wyżynna16:53
Śródmieście SKM16:55
Pohulanka (n/ż)16:57
Odrzańska16:59
Chałubińskiego17:02
Worcella17:06
Chełm Cienista17:07
Sikorskiego
 
17:09
0 min.
 
Cieszyńskiego17:112 min.
 
Osiedle Jary17:134 min.
 
Rogalińska17:145 min.
 
Płocka17:156 min.
 
Płocka17:167 min.
 
Przemyska17:189 min.
 
Kielecka17:1910 min.
 
Ujeścisko17:2112 min.
 
Jeleniogórska17:2213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy