Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Wały Piastowskie17:49
Dworzec Główny17:51
Brama Wyżynna17:53
Śródmieście SKM17:55
Pohulanka (n/ż)17:57
Odrzańska17:59
Chałubińskiego18:02
Worcella18:06
Chełm Cienista18:07
Sikorskiego
 
18:09
0 min.
 
Cieszyńskiego18:112 min.
 
Osiedle Jary18:134 min.
 
Rogalińska18:145 min.
 
Płocka18:156 min.
 
Płocka18:167 min.
 
Przemyska18:189 min.
 
Kielecka18:1910 min.
 
Ujeścisko18:2112 min.
 
Jeleniogórska18:2213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy