Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Wały Piastowskie18:49
Dworzec Główny18:51
Brama Wyżynna18:53
Śródmieście SKM18:55
Pohulanka (n/ż)18:57
Odrzańska18:59
Chałubińskiego19:02
Worcella19:06
Chełm Cienista19:07
Sikorskiego
 
19:09
0 min.
 
Cieszyńskiego19:112 min.
 
Osiedle Jary19:134 min.
 
Rogalińska19:145 min.
 
Płocka19:156 min.
 
Płocka19:167 min.
 
Przemyska19:189 min.
 
Kielecka19:1910 min.
 
Ujeścisko19:2112 min.
 
Jeleniogórska19:2213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy