Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Wały Piastowskie19:19
Dworzec Główny19:21
Brama Wyżynna19:23
Śródmieście SKM19:25
Pohulanka (n/ż)19:27
Odrzańska19:29
Chałubińskiego19:32
Worcella19:36
Chełm Cienista19:37
Sikorskiego
 
19:39
0 min.
 
Cieszyńskiego19:412 min.
 
Osiedle Jary19:434 min.
 
Rogalińska19:445 min.
 
Płocka19:456 min.
 
Płocka19:467 min.
 
Przemyska19:489 min.
 
Kielecka19:4910 min.
 
Ujeścisko19:5112 min.
 
Jeleniogórska19:5213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy