Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Dworzec Główny20:18
Brama Wyżynna20:20
Śródmieście SKM20:22
Pohulanka (n/ż)20:24
Odrzańska20:26
Chałubińskiego20:29
Worcella20:33
Chełm Cienista20:34
Sikorskiego
 
20:36
0 min.
 
Cieszyńskiego20:382 min.
 
Osiedle Jary20:404 min.
 
Rogalińska20:415 min.
 
Płocka20:426 min.
 
Płocka20:437 min.
 
Przemyska20:459 min.
 
Kielecka20:4610 min.
 
Piotrkowska20:4812 min.
 
Jeleniogórska20:4913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy