Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Wały Piastowskie20:46
Dworzec Główny20:48
Brama Wyżynna20:50
Śródmieście SKM20:52
Pohulanka (n/ż)20:54
Odrzańska20:56
Chałubińskiego20:59
Worcella21:03
Chełm Cienista21:04
Sikorskiego
 
21:06
0 min.
 
Cieszyńskiego21:082 min.
 
Osiedle Jary21:104 min.
 
Rogalińska21:115 min.
 
Płocka21:126 min.
 
Płocka21:137 min.
 
Przemyska21:159 min.
 
Kielecka21:1610 min.
 
Ujeścisko21:1812 min.
 
Jeleniogórska21:1913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy