Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Dworzec Główny06:33
Brama Wyżynna06:35
Śródmieście SKM06:38
Pohulanka (n/ż)06:40
Odrzańska06:42
Chałubińskiego06:45
Worcella06:49
Chełm Cienista06:50
Sikorskiego
 
06:52
0 min.
 
Cieszyńskiego06:542 min.
 
Osiedle Jary06:575 min.
 
Rogalińska06:586 min.
 
Płocka06:597 min.
 
Płocka07:008 min.
 
Przemyska07:0210 min.
 
Kielecka07:0311 min.
 
Piotrkowska07:0513 min.
 
Jeleniogórska07:0614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy