Rozkład jazdy na: Nd., 5.07.2020
Wały Piastowskie21:16
Dworzec Główny21:18
Brama Wyżynna21:20
Śródmieście SKM21:22
Pohulanka (n/ż)21:24
Odrzańska21:26
Chałubińskiego21:28
Worcella21:31
Chełm Cienista21:32
Sikorskiego
 
21:34
0 min.
 
Cieszyńskiego21:362 min.
 
Osiedle Jary21:384 min.
 
Rogalińska21:395 min.
 
Płocka21:406 min.
 
Płocka21:417 min.
 
Przemyska21:439 min.
 
Kielecka21:4410 min.
 
Piotrkowska21:4612 min.
 
Jeleniogórska21:4713 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy