Rozkład jazdy na: So., 15.02.2020
Jasień PKM20:58
Jasieńska21:00
Staw Wróbla21:01
Zacna21:03
Wołkowyska21:04
Migowo21:05
Budapesztańska21:06
Warneńska21:07
Piecewska21:08
Kurpińskiego21:10
Otwarta21:11
Wagnera21:13
Cygańska Góra
 
21:14
0 min.
 
Focha (n/ż)21:151 min.
 
Płowce21:162 min.
 
Centrum Hevelianum21:173 min.
 
Urząd Miejski21:195 min.
 
Hucisko21:206 min.
 
Dworzec Główny21:228 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy