Rozkład jazdy na: So., 15.02.2020
Jasień PKM21:58
Jasieńska22:00
Staw Wróbla22:01
Zacna22:03
Wołkowyska22:04
Migowo22:05
Budapesztańska22:06
Warneńska22:07
Piecewska22:08
Kurpińskiego22:10
Otwarta22:11
Wagnera22:13
Cygańska Góra
 
22:14
0 min.
 
Focha (n/ż)22:151 min.
 
Płowce22:162 min.
 
Centrum Hevelianum22:173 min.
 
Urząd Miejski22:195 min.
 
Hucisko22:206 min.
 
Dworzec Główny22:228 min.
 
Łagiewniki22:2410 min.
 
Rybaki Górne22:2511 min.
 
Muzeum II Wojny Światowej22:2612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy