Rozkład jazdy na: So., 15.02.2020
Jasień PKM22:58
Jasieńska23:00
Staw Wróbla23:01
Zacna23:03
Wołkowyska23:04
Migowo23:05
Budapesztańska23:06
Warneńska23:07
Piecewska23:08
Kurpińskiego23:10
Otwarta23:11
Wagnera23:13
Cygańska Góra
 
23:14
0 min.
 
Focha (n/ż)23:151 min.
 
Płowce23:162 min.
 
Centrum Hevelianum23:173 min.
 
Urząd Miejski23:195 min.
 
Hucisko23:206 min.
 
Dworzec Główny23:228 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy