Rozkład jazdy na: So., 15.02.2020
Jasień PKM08:14
Jasieńska08:16
Staw Wróbla08:17
Zacna08:19
Wołkowyska08:20
Migowo08:21
Budapesztańska08:22
Warneńska08:23
Piecewska08:25
Kurpińskiego08:27
Otwarta08:28
Wagnera08:30
Cygańska Góra
 
08:31
0 min.
 
Focha (n/ż)08:321 min.
 
Płowce08:332 min.
 
Centrum Hevelianum08:343 min.
 
Urząd Miejski08:365 min.
 
Hucisko08:387 min.
 
Dworzec Główny08:409 min.
 
Łagiewniki08:4211 min.
 
Rybaki Górne08:4312 min.
 
Muzeum II Wojny Światowej08:4413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy