Rozkład jazdy na: So., 15.02.2020
Jasień PKM10:34
Jasieńska10:36
Staw Wróbla10:37
Zacna10:39
Wołkowyska10:40
Migowo10:41
Budapesztańska10:42
Warneńska10:43
Piecewska10:45
Kurpińskiego10:47
Otwarta10:48
Wagnera10:50
Cygańska Góra
 
10:51
0 min.
 
Focha (n/ż)10:521 min.
 
Płowce10:532 min.
 
Centrum Hevelianum10:543 min.
 
Urząd Miejski10:565 min.
 
Hucisko10:587 min.
 
Dworzec Główny11:009 min.
 
Łagiewniki11:0211 min.
 
Rybaki Górne11:0312 min.
 
Muzeum II Wojny Światowej11:0413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy