Rozkład jazdy na: So., 15.02.2020
Jasień PKM19:58
Jasieńska20:00
Staw Wróbla20:01
Zacna20:03
Wołkowyska20:04
Migowo20:05
Budapesztańska20:06
Warneńska20:07
Piecewska20:08
Kurpińskiego20:10
Otwarta20:11
Wagnera20:13
Cygańska Góra
 
20:14
0 min.
 
Focha (n/ż)20:151 min.
 
Płowce20:162 min.
 
Centrum Hevelianum20:173 min.
 
Urząd Miejski20:195 min.
 
Hucisko20:206 min.
 
Dworzec Główny20:228 min.
 
Łagiewniki20:2410 min.
 
Rybaki Górne20:2511 min.
 
Muzeum II Wojny Światowej20:2612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy